Facebook
aktualny numer

NUMER AKTUALNY

O Gazecie

"Gwarek Olkuski" jest niezależną, informacyjno-reklamową, bezpłatną gazetą lokalną, finansowaną ze środków prywatnych wydawcy oraz wpływów z reklam.

Gazeta ukazuje się regularnie w drugi czwartek każdego miesiąca i jest kolportowana do wszystkich firm, sklepów oraz wszelkich instytucji prywatnych, państwowych i samorządowych na terenie całego powiatu olkuskiego.

Nakład, w liczbie 16 000 tysięcy darmowych egzemplarzy i zasięg, który obejmuję takie miasta i gminy jak:

Bogucin Duży, Bogucin Mały, Bolesław, Braciejówka, Brzozówka, Bukowno, Bydlin, Chechło, Chełm, Cieślin, Dłużec, Domaniewice, Gołaczewy, Gorenice, Jangrot, Jaroszowiec, Kaliś, Klucze, Kogutek, Kolbark, Kosmolów, Krze, Krzykawka, Krzywopłoty, Kwaśniów Dolny, Kwaśniów Górny, Laski, Małobądz, Michałówka, Niesułowice, Olewin, Olkusz również bloki i domy jednorodzinne, Osiek, Pazurek, Podchybie, Podlesie, Rabsztyn, Rodaki, Ryczówek, Sieniczno, Strzegowa, Troks, Trzyciąż, Ujków Nowy, Wierzchowisko, Witeradów, Wolbrom, Zadroże, Załęże, Zarzecze, Zawada, Zederman, Zimnodół, Żurada.

Nasz nakład i zasięg nie jest tylko pustą deklaracją, o czym z pewnością przekonają się Państwo zamieszczając reklamę w naszej gazecie. Solidny i przemyślany kolportaż, nowoczesny projekt graficzny oraz treść i forma publikacji, to nasze największe atuty.

W gazecie zamieszczane są aktualne wiadomości z regionu, informacje o wydarzeniach kulturalnych, ogłoszenia instytucji publicznych, organizacji non-profit, kącik: kulinarny, psychologiczny, felietony, kronika policyjna, dyżury aptek, krzyżówki z konkursami oraz reklamy zainteresowanych przedsiębiorców.

Tak duża różnorodność tematyczna ma na celu trafienie do, jak najszerszego grona odbiorców, co czyni z nas lidera pod względem dostępności, jakości oraz popularności w branży lokalnych gazet.

Jesteśmy też wydawcą „Gwarka Zawierciańskiego”, gazety ukazującej się na terenie całego powiatu zawierciańskiego, która swym zasięgiem obejmuje miasta i gminy: Irządze, Kroczyce, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Poręba, Szczekociny, Włodowice, Zawiercie, Żarnowiec oraz ściśle współpracujemy z gazetą "Gwarek Małopolski" ukazująca się na terenie wszystkich miejscowości wchodzących w skład pięciu podkrakowskich gmin: Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś i Zabierzów.

Pisma te cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrą opinią wśród Klientów i Czytelników zatem mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i rzetelność podczas pracy nad naszym wspólnym sukcesem.

Nasze wydawnictwo tworzy zintegrowany, sprawnie działający zespół. Połączyła nas pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie współpracy w zakresie reklamy swojej działalności, zachęcamy także do nadsyłania artykułów oraz ciekawych informacji, które moglibyśmy zamieścić na łamach „Gwarka”, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, mamy nadzieję, że Gwarek Olkuski spełni Państwa oczekiwania.

wynajem
vipauto
velum
okna
ofne
nro
machina
lasota
goldtouch
fabryka
ekowap
abisa
ases-travel
aldan
dachocentrum rabsztyn
abisa
ases-travel
aldan
dachocentrum rabsztyn
dampex
ecodom
MaxTrans
lawendowy
karolinex
marzanna nauka jazdy
netcom
olkuszimplanty
polnox
Siłownia Pride
pomoc drogowa
skutery olkusz
sosnowa