aktualny numer

NUMER AKTUALNY

O Gazecie

„Gwarek Olkuski” jest niezależną, informacyjno-reklamową, bezpłatną gazetą lokalną, ukazującą się raz w miesiącu na terenie Powiatu Olkuskiego, finansowaną ze środków prywatnych wydawcy oraz wpływów z reklam.

Gazeta ukazuje się w nakładzie 22 000 sztuk i swoim zasięgiem obejmuje miasto Olkusz oraz pozostałe miejscowości powiatu olkuskiego, w szczególności: Bogucin Duży, Bogucin Mały, Bolesław, Braciejówka, Bukowno, Bydlin, Chechło, Chełm, Cieślin, Dłużec, Domaniewice, Gołaczewy, Gorenice, Jangrot, Jaroszowiec, Kaliś, Klucze, Kogutek, Kolbark, Kosmolów, Kwaśniów Dolny, Kwaśniów Górny, Krzywopłoty, Niesułowice, Olewin, Osiek, Pazurek, Podchybie, Podlesie, Rabsztyn, Rodaki, Ryczówek, Sieniczno, Troks, Trzyciąż, Witeradów, Wolbrom, Załęże, Zarzecze, Zawada, Zederman, oraz Żuradę. Gazeta jest kolportowany do wszystkich firm, sklepów oraz instytucji prywatnych, państwowych i samorządowych na terenie całego Powiatu Olkuskiego. Taki zasięg dystrybucji stawia nas w ścisłej czołówce gazet lokalnych pod względem zasięgu oddziaływania.

Stawiamy na solidny kolportaż oraz na zadowolonego z naszych usług reklamodawcę o czym świadczą stali klienci oraz nowi których ciągle przybywa. Równie mocno stawiamy na usatysfakcjonowanego czytelnika bowiem mocno kładziemy nacisk na treść i formę artykułów, oferujemy między innymi kąciki prawne, kulinarne, wieści z regionu, informacje o wydarzeniach kulturalnych, ogłoszenia instytucji publicznych, kronikę policyjną oraz reklamy zainteresowanych przedsiębiorców. Prezentowane są też organizacje non profit działające na rzecz społeczności lokalnej. Różnorodność tematyczna ma na celu trafić do szerokiego grona odbiorcy, a w efekcie ma przełożyć się na skuteczność Państwa reklamy.

„Gwarek Olkuski” ściśle współpracuje z „Gwarkiem Zawierciańskim” gazetą dystrybuowaną w miastach i gminach Powiatu Zawierciańskiego takich jak: Irządze, Kroczyce, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Poręba, Zawiercie oraz z „Gwarkiem Małopolskim”, gazetą ukazującą się na terenie wszystkich miejscowości wchodzących w skład pięciu podkrakowskich gmin: Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś i Zabierzów. „Gwarek” ma już pewną tradycję. Tytuł istnieje już na rynku od 10 lat i cieszy się dużą popularnością i bardzo dobrą opinią wśród Klientów i Czytelników. Nasze wydawnictwo tworzy zintegrowany, sprawnie działający zespół. Połączyła nas pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie współpracy w zakresie reklamy swojej działalności, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy także do nadsyłania artykułów i ciekawych informacji, które moglibyśmy zamieścić na łamach „Gwarka” Mamy nadzieję, że Gwarek Olkuski spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Siłownia Pride
olkuszimplanty
dachocentrum rabsztyn
drago service
eden dom opieki
euromet
fizjo manual
moto
pomoc drogowa
compra
estrich
motoexpert
Wod Kan Knapczyk
wirex
wodociagi olkusz
skutery olkusz
MaxTrans
Lombard Olkusz
Schronisko bolesław
prezentownia
pro-bet
system-olkusz
elektronarzedzia olkusz
twoje ori olkusz
dzwi olkusz
marzanna nauka jazdy
mobioos
netcom
zrb paciej
panelpol olkusz
pgk
polnox
abisa
ases-travel
dampex
ecodom
eko-dom
nikus
Copyright © 2018 Gwarek Olkuski | All Rights Reserved