Facebook
aktualny numer

NUMER AKTUALNY

O Gazecie

„Gwarek Olkuski” jest niezależną, informacyjno-reklamową, bezpłatną gazetą lokalną, ukazującą się raz w miesiącu na terenie całego Powiatu Olkuskiego, finansowaną ze środków prywatnych wydawcy oraz wpływów z reklam.

Gazeta ukazuje się w nakładzie 22 000 sztuk i swoim zasięgiem obejmuje miasto Olkusz oraz pozostałe miejscowości powiatu olkuskiego, w szczególności: Bogucin Duży, Bogucin Mały, Bolesław, Braciejówka, Bukowno, Bydlin, Chechło, Chełm, Cieślin, Dłużec, Domaniewice, Gołaczewy, Gorenice, Jangrot, Jaroszowiec, Kaliś, Klucze, Kogutek, Kolbark, Kosmolów, Kwaśniów Dolny, Kwaśniów Górny, Krzywopłoty, Niesułowice, Olkusz, Olewin, Osiek, Pazurek, Podchybie, Podlesie, Rabsztyn, Rodaki, Ryczówek, Sieniczno, Troks, Trzyciąż, Witeradów, Wolbrom, Załęże, Zarzecze, Zawada, Zederman, oraz Żurada.

Gazeta jest kolportowany do wszystkich firm, sklepów oraz instytucji prywatnych, państwowych i samorządowych na terenie całego Powiatu Olkuskiego. Tak szeroki obszar dystrybucji stawia nas w ścisłej czołówce gazet lokalnych pod względem zasięgu oddziaływania.

Naszym celem jest zadowolony z naszych usług reklamodawca oraz usatysfakcjonowany czytelnik, bowiem mocno kładziemy nacisk na treść i formę artykułów, oferujemy między innymi kąciki prawne, kulinarne, wieści z regionu, informacje o wydarzeniach kulturalnych, kronikę policyjną, ogłoszenia instytucji publicznych, organizacji non-profit oraz reklamy zainteresowanych przedsiębiorców. Taka różnorodność tematyczna oraz solidny i przemyślany kolportaż ma na celu trafić do szerokiego grona odbiorcy, a w efekcie ma przełożyć się na skuteczność Państwa reklamy.

„Gwarek Olkuski” ściśle współpracuje z „Gwarkiem Zawierciańskim” gazetą dystrybuowaną w miastach i gminach Powiatu Zawierciańskiego takich jak: Irządze, Kroczyce, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Poręba, Zawiercie oraz z „Gwarkiem Małopolskim”, gazetą ukazującą się na terenie wszystkich miejscowości wchodzących w skład pięciu podkrakowskich gmin: Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś i Zabierzów.

„Gwarek” ma już pewną tradycję. Tytuł istnieje już na rynku od 12 lat i cieszy się dużą popularnością i bardzo dobrą opinią wśród Klientów i Czytelników. Nasze wydawnictwo tworzy zintegrowany, sprawnie działający zespół. Połączyła nas pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie współpracy w zakresie reklamy swojej działalności, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy także do nadsyłania artykułów i ciekawych informacji, które moglibyśmy zamieścić na łamach „Gwarka” Mamy nadzieję, że Gwarek Olkuski spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

abisa
ases-travel
aldan
dachocentrum rabsztyn
drago service
dampex
ecodom
euromet
elektronarzedzia olkusz
MaxTrans
giga
compra
lawendowy
karolinex
moto
marzanna nauka jazdy
nikus
netcom
olkuszimplanty
panelpol olkusz
oyama
pgk
polnox
Siłownia Pride
pomoc drogowa
skutery olkusz
system-olkusz
sosnowa
twoje ori olkusz
dzwi olkusz
Wod Kan Knapczyk
wirex
jerry